Miłe życie z kredytem konsolidacyjnym

Posiadam niewielką emeryturkę, stąd nie mam nazbyt środków finansowych na życie. Ma lepsza połowa także, pomimo tego nie pożądamy dużo ażeby być w stanie se zezwolić na ociupinę przyjemności. Kwaterujemy w malutkim lokalu w mało znanej mieścinie niedaleko Gliwic. Jakiś czas temu okazało się, iż należało by zrobić naprawę lokalu. Należało wymienić rury jak i również przygotować niezbędną elektrykę.
kciuk
Wiązało się to z sporymi pieniędzmi. Wspólnie z współmałżonką powzięliśmy pożyczkę na 15 tys. zł w banku. Prace remontowe domu odbywały się przez 2 miesiące. Wszystko poszło fachowo, jednakże w tym samym czasie przestał działać mój samochód. Pragnąłem kupić nowy dlatego że okazuje się niezbędny do poruszania się, zwłaszcza, iż moja współmałżonka ma uszkodzone stawy. W ten oto sposób aplikowałem o pożyczkę na zakup samochodu ażeby zakupić pojazd dostosowany do mnie. Spłacałem już 2 raty, zaś już po trzech dniach nabyłem nowiutkie wyposażenie do kuchni, toteż byłem zmuszony regulować również 3-cie zaciągnięte zobowiązanie w innym banku. Zwracanie paru rat w miesiącu było dla mnie frustrujące, wobec tego zawołałem naszego przyjaciela ażeby znalazł w internecie propozycję połączenia zadłużenia. Znalazł witrynę internetową konsolidacja kredytów online gdzie wskazał na najciekawsze możliwości fuzji kredytów. Ponadto przeczytałem, iż zdołam połączyć własne kredyty w dowolnym oddziale bankowym, nie musi to być placówka, w której posiadam dostępny rachunek bankowy. Następnie zatelefonowałem do przedstawiciela banku ażeby wyznaczyć spotkanie jak i również załatwić realia konsolidacji zadłużenia.
dziewczyna

Poznałem korzyści takiego założenia

W trakcie dyskusji z doradcą bankowym zapoznałem się z procedurą konsolidacji zadłużenia. Uprzednio po przeczytaniu artykułu http://szybkikredytkonsolidacyjny.pl/konsolidacja-zadluzenia/ wiedziałem jakie będą plusy połączenia długów. Co ciekawe stało się jasne, iż ma rata mogłaby być naprawdę w dużym stopniu mniejsza w stosunku do sumy do tego czasu miesięcznie spłacanych wierzytelności. Jestem z tej przyczyny nader rad. Wspólnie z małżonką wnioskowaliśmy o kredyt konsolidacyjny do 20 tysięcy zł na 80 miesięcy. Konsultant w banku wydawał się być kompetentnym i sympatycznym pracownikiem. Od razu sygnowalibyśmy warunki umowy i od nadchodzącego miesiąca mogłem zwracać zaledwie jedną ratę.
wolność

Zaoszczędziłem 320 zł na miesiąc

Po konsolidacji zobowiązań mogłem być nieobarczony ratami. Reguluję niewielką ratę co miesiąc, nie bywam przymuszony przeto odnotowywać o kolejnych przekazach. To jest
nadzwyczaj udana decyzja, wiem, iż w przyszłości także wnioskowałbym o konsolidację długu. Niewymagający proces aplikacji a dodatkowo łatwa droga podpisania konsolidacji uczyniły, iż mogę bez skrępowania zarekomendować ów wyjście przyjaciołom.

About the Author